Global User Conference 2022, Dania, Billund, 3-4 X 2022

W ramach szukania partnerów i dostosowywania platformy do podpisu cyfrowego do nowych obszarów wzięliśmy udział w październiku w konferencji dotyczącej systemów QUALITY – Global User Conference 2022 – organizowaną przez firmę QDA Solution w Billund w Danii (https://www.qda-solutions.com/global-user-conference-2022/)

Konferencja była dedykowana do rozwiązań z obszaru jakości FMEA, SCP, czyli szerokorozumianych narzędzi CAQ (kompleksowe, komputerowe wsparcie jakości). Jest to ciekawy obszar, w którym użycie platformy BlockChain może podnieść wiarygodność.

Platforma BFT24 może zostać użyta jako element który ma zapewnić wiarygodność przeprowadzanemu procesowi kontroli i przechowywania kart kontrolnych, poprzez ich podpisanie i kokonizację. Takie podejście daje w przyszłości możliwość weryfikacji i podniesienie wiarygodności dla nowych klientów.

Z drugiej strony użycie platformy BFT24 jest doskonałym przykładem w którym możliwe jest zastosowanie do tworzenia skomplikowanych modeli machine learningowych do weryfikacji danych jakie zostaną zaimportowane do platformy.

Innym zastosowaniem jest możliwość zamodelowania za pomocą modułu metadokumentów, całego procesu kontrolnego, od momentu rejestracji do momentu zgłoszenia usterki i naprawy problemu.

Jak wiadć wiarygodność jest ważna wszędzie, od elementu w którym firma realizuje cykl produkcyjny do elementów związanych z kontrolą finansów.

Jeśli jesteś zainteresowany proszę skontaktuj się z nami!